Dne 6. března 2026 proběhlo tradiční školení jednotky, kterého se zúčastnili tři členové. V rámci školení byly provedeny kondiční jízdy s Tatrou. Po přibližně hodinové jízdě se jednotka vrátila zpět na hasičskou zbrojnici, kde bylo vozidlo zaparkováno a připraveno k případnému výjezdu.